Spauda ant tekstilės

Dizainas ant drabužių – skirtingi būdai

Spauda ant drabužių – puikus būdas sukurti išskirtinį, reprezentacinį įmonės ar komandos įvaizdį. Turime net kelis skirtingus būdus logotipams ant rūbų perkelti. 

Spaudos ant tesktilės metodas leidžia sukurti aukštos kokybės, precizišką rezultatą. Galite rinktis iš plataus spalvų spektro.

Antrasis būdas – šilkografija. Ji leidžia kurti unikalius spaudus, kurie gali šviesti tamsoje, blizgėti ir padėti jūsų prekės ženklui išsiskirti. Šilkografinės spaudos metodu galima spausdinti ant įvairiausios tekstilės bei popieriaus. Šį metodą yra pamėgusios tiek stambios įmonės, tiek reklamos gamintojai, užsakantys didesnį kiekį drabužių ar pakuočių su vienodais logotipais. Šis spaudos būdas reikalauja ilgesio pasiruošimo, todėl klientų prašome pasirūpinti užsakymu ir rezervacija iš anksto

Dar viena paplitusi technologija – sublimacija. Ši echnologija tinkama spausdinti ant poliesterio. Ji užtikrina, kad paveiksliukas ant gaminio išliks ryškus itin ilgai. Sublimacinis spaudas taip pat gali būti atliekamas ant sintetinės ar pusiau sintetinės tekstilės, keramikos ar metalo. Šis būdas yra gana greitas ir tikrai ilgaamžis, o gamybai naudojami gamtai draugiški vandeniniai dažai.