Individualūs užsakymai

Vadovaudamiesi universalumo ir lankstumo principais, savo veiklą grindžiame ne tik didele darbo patirtimi, bet ir kūrybišku požiūriu į siekiamą rezultatą. Galime pasiūlyti platų spaudos ir su spauda susijusių gaminių asortimentą.

Atliekame ne tik tradicinius, bet ir įvairius nestandartinius spaudos darbus. Mūsų profesionali vadybininkų ir dizainerių komanda padės įgyvendinti visas Jūsų norimas vizijas. Mūsų komanda padeda rasti klientų poreikius atitinkančius sprendimus.

Daugelis mūsų klientų – tiek smulkios, tiek stambios įmonės, taip pat ir valstybinės institucijos – jau daugelį metų pasitiki mūsų įmone ir sėkmingai bendradarbiaudami plėtoja savo verslą. Mūsų darbuotojai – didelę patirtį turintys specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją ir tobulinantys žinias, sugebantys operatyviai ir kokybiškai atlikti savo darbą. 

Kasmet atliekame tūkstančius individualių. Kiekvienas užsakymas – tai atskiras ir individualus projektas, prasidedantis nuo techninės specifikacijos sudarymo, dizaino kūrimo, turintis begales gamybinių niuansų. Mūsų užduotis – viską atlikti taip, kad pirkimo procesas būtų paprastas ir lengvas, o sutartu laiku užsakovus pasiektų aukščiausios kokybės produkcija.

PRODUKCIJOS PRISTATYMAS

Galime pristatyti pagaminta produkcija visoje Lietuvoje. Pristatome per krovinių vežėją Omniva. Produkciją gausite sekančią dieną nuo pagaminimo. Ypač skubus pristatymas. Jei norite gauti produkcija tą pačią dieną, galime išsiųsti per autobusų siuntų skyrių. 

MAKETAVIMO IR DIZAINO DARBAI

Jeigu neturite savo maketo, galime jums sukūrti išskirtinį dizainą pritaikytą jūsų norams. 

Susisiekite su mumis!